ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Descripció breu:


Detall del producte

Etiquetes de producte

MENJARS 

■ XPON Pass Through

■ Funció AGC

■ Funcionament en mode de ràfega

■ Admet DOCSIS 3.0 o 3.1

■ Indicadors LED per encendre, alimentar i retorn opcional Tx

■ Port de prova de -20dB

■ Adaptador de corrent de 12VDC

■ Segueix les normes SCTE 174

Aplicacions

■ Xarxes CATV, HFC

■ RF sobre vidre

Descripció

El node òptic compacte PL10-4A és la plataforma ideal per utilitzar-lo a les xarxes FTTH i FTTB, que ofereix servei de dades de veu, vídeo i dades d’alta velocitat a dalt i a baix a través d’aplicacions FTTX. PL10-4A té un control de guany automàtic i una funció de mode de ràfega, compatible amb una xarxa de comunicacions RF sobre vidre (RFoG). La funció xPON habilitada, PL10-4A està dissenyada per a la xarxa EPON / GPON per gastar servei CATV o xarxa RFoG per gastar servei de transmissió EPON / GPON.

Especificació

Camí cap endavant

Paràmetre

Unitat

Valor

Condició

Longitud d'ona òptica

nm

1540 ~ 1560

CWDM disponible

Longitud d'ona de PON Pass

nm

1280 ~ 1500

PON Pèrdua de Port Pass

dB

1

Aïllament òptic PON

dB

> 30

Tensió del monitor

V / mW

1

λ = 1550 nm

Potència d'entrada òptica

dBm

-6 ~ + 2

Gamma AGC

*Rang de freqüència

MHz

54 ~ 1002/1218

* Disponible 42 / 54,65 / 86,85 / 105 MHz

Planitud

dB

± 0,75

*Pendent

dB

5 ± 1

3 ± 1 disponibles

Pèrdua de retorn de la sortida

dB

≥16

Pèrdua de retorn de la sortida òptica

dB

> 45

* Nivell de sortida

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79 canals NTSC, canals digitals superiors a 550 MHz
a -6dB de desplaçament)

2. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 42 canals CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* OSC

dB

≤-60

Entrada de soroll equivalent

pA / Hz

<7

Camí de retorn

Paràmetre

Unitat

Valor

Condició

Longitud d’ona

nm

1600 ~ 1620

CWDM disponible

Potència de sortida òptica

mW

1 ~ 3

2mW (3dBm) típics

* Nivell d'entrada RF

dBmV

20 ~ 40

Típic

dBmV

80 ~ 100

Planitud

dBm

± 0,75

Pèrdua de retorn d’entrada

dB

≥16

Pèrdua de retorn de la sortida òptica

dB

> 45

* El làser òptic s'activa a nivell

dBmV

15

Sol·licitud del client disponible

dBmV

75

* El làser òptic apaga el nivell

dBmV

-4

Sol·licitud del client disponible

dBmV

56

Temps d'augment del làser

Senyora

≤1,3

Temps de caiguda làser

Senyora

≤1,6

Altres

Paràmetre

Unitat

Valor

Condició

Voltatge

V / DC

12

Adaptador d'alimentació de 100 ~ 230V

Consum energètic

W

<5,5 W

Adaptador de font d’alimentació inclòs

Temperatura de funcionament

-20 ~ 55

Humitat 5 ~ 95%, sense condensació

Connector òptic

/

SC / APC

Sol·licitud del client disponible

Connector RF

/

F

Dimensions

mm

172 * 103 * 41

Pes

Kg

0,4

 

Dibuix de contorns

sd

No.

Descripció

1

Port de prova de potència òptica d’entrada: per provar i verificar la potència òptica d’entrada: 1V / mW

2

Indicador de potència òptica d'entrada: quan la potència d'entrada està en el rang, l'indicador s'encén de color verd

3

Indicador d’encesa / apagat

4

Indicador de retorn de l'alimentació del transmissor: l'encesa funciona.

5

Forat de muntatge

6

Port d’entrada / sortida òptic: insereix un cable de senyal òptic amb connector SC / APC

7

Port xPON: PON de 1310 / 1490nm Passeu a PON ONU

8

Port de prova RF: prova de nivell de sortida cap endavant amb -20dB

9

Port d’entrada d’energia / sortida de RF: l’alimentació de corrent continu s’alimenta mitjançant el port d’alimentació o el port de RF

10

Port d’entrada d’alimentació: + 12 ~ 15V DC d’entrada

11

Posada a terra

Adaptador d'alimentació extern

ht (2) ht (1) * Europa, els Estats Units, els britànics i altres cables d’alimentació estàndard estan disponibles

demanar informació

ZBR10

-XX

Fwd.Nivell de sortida

-XX

Tipus de làser

 i Potència

-XX

Connector òptic

-XX

LD Wlongitud d’avanç

-XX

Banda Dividit

-XX

Adaptador de corrent

-XX

1

Només endavant, sense AGC, sense camí de retorn

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Cap

1A

Només endavant, AGC, sense camí de retorn

80

80 dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

Amèrica del nord

2

E / S de fibra dual, sense AGC, mode ràfega

85

85 dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Europa

2A

E / S de doble fibra, AGC, mode ràfega

95

95 dBμV

I1

DFB aïllat 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Xina

3

E / S de fibra única, sense AGC, mode de ràfega

I2

DFB aïllat de 2 mW

53

1530nm

81

85/105

04

Israel

3A

E / S de fibra única, AGC, mode ràfega

I3

DFB aïllat de 3 mW

55

1550nm

88

85/108

05

Japó

4

Una E / S de fibra, una segona fibra per a port xPON, NO AGC, mode de ràfega

57

1570nm

06

UK

4A

Una E / S de fibra, una segona fibra per a port xPON, AGC, mode de ràfega

59

1590nm

61

1610nm


  • Anterior:
  • Pròxim:

  • Escriviu aquí el vostre missatge i envieu-nos-el