EPON OLT

  • Caixa de tipus portador EPON OLT ZC1600

    Caixa de tipus portador EPON OLT ZC1600

    Introducció 1. Equip EPON OLT tipus caixa de grau portador 2. Adequat per a accés a petita escala, flexible per a la instal·lació 3. 16 ports PON 4. Protecció d'enllaç òptic PON, mòduls d'alimentació redundants Característiques 1. Estàndard: compatible amb IEEE802.3- Norma 2008.2. Capacitat: 16 ports PON.3. Multiports: proporcioneu ports GE (elèctrics i òptics) i ports òptics 10GE al costat de la xarxa.4. Alta fiabilitat: protecció de redundància de mòduls d'alimentació, redundància de mòduls de ventilador, protecció d'enllaç òptic PON...
  • Exterior EPON OLT ZC6000

    Exterior EPON OLT ZC6000

    Introducció 1. Equip EPON OLT exterior de grau portador 2. Mòdul endollable EDFA de 1550 nm opcional 3. 8 ports PON 4. Disseny de grau industrial, carcassa d'Al fosa a pressió totalment tancada 5. Mòduls d'alimentació redundants Característiques 1. Estàndard: compatible amb IEEE802.3- Norma 2008.2. Interfície de servei: costat xarxa: 2 ports elèctrics GE i 2 ports òptics 10GE, costat usuari: 8 ports GEPON.3. Funció EDFA: proporciona mòduls EDFA CATV connectables i la potència òptica de sortida es pot personalitzar.4. Alta confiança...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Introducció 1. Equip PON OLT de tipus bastidor d'alta densitat de transportista 2. Plataforma uniforme de 1G-EPON, 10G-EPON i GPON 3. 10 ranures PON, 160 ports 1G-EPON o 80 ports 10G-EPON o 160 ports GPON 4 Protecció d'enllaç òptic PON, protecció de redundància de plaques de control principals, protecció de redundància dels mòduls de potència.Característiques 1. Estàndard: EPON compleix amb l'estàndard IEEE802.3-2008, GPON compleix amb l'estàndard ITU-T G.984.2. Gran capacitat: 160 ports 1G-EPON o 80 ports 10G-EPON o 160 ports GPON.3. Multiports: GE Comb...
  • Sèrie ZJ5610-EL EPON OLT

    Sèrie ZJ5610-EL EPON OLT

    ZJ5610-EL és un casset EPON OLT d'alta integració i capacitat mitjana dissenyat per a l'accés dels operadors i la xarxa del campus empresarial.Segueix els estàndards tècnics IEEE802.3 ah i compleix els requisits d'equip EPON OLT de YD/T 1945-2006 Requisits tècnics per a la xarxa d'accés, basat en els requisits tècnics 3.0 d'Ethernet Passive Optical Network (EPON) i China Telecom EPON.La sèrie ZJ5610-EL té una excel·lent obertura, gran capacitat, alta fiabilitat, funció de programari completa, e...