Receptor de fibra òptica

  • ZBR104A RFoG ONU xPON

    ZBR104A RFoG ONU xPON

    El node òptic compact ZBR104A és la plataforma ideal per utilitzar-se en xarxes FTTH i FTTB, que ofereix DOCSIS, veu, vídeo i serveis de dades d'alta velocitat amunt i avall a través d'aplicacions FTTX.
  • Receptor òptic d'alt nivell ZHR1000SD FTTH

    Receptor òptic d'alt nivell ZHR1000SD FTTH

    El receptor òptic ZHR1000SD FTTH està dissenyat específicament per a la xarxa CATV FTTH.
  • Receptor òptic FTTB ZBR734A

    Receptor òptic FTTB ZBR734A

    El receptor òptic ZBR734A és un receptor òptic directe que s'utilitza per oferir vídeo (digital o analògic), així com serveis de dades d'alta velocitat a través d'un terminal de xarxa avançat de fibra/coaxial híbrid (HFC).Aquest receptor òptic funciona de 47 a 862 MHz.
  • Receptor micro òptic FTTH ZHR10M3

    Receptor micro òptic FTTH ZHR10M3

    Característiques de rendiment ◆ Carcassa de plàstic d'alta qualitat, disseny de forats a ambdós costats, amb bona dissipació de calor.◆Circuit amplificador de baix soroll amb canal RF complet GaAs.El senyal digital satisfà la recepció de -15 dBm i el senyal analògic satisfà la recepció de 10 dBm.◆Amb funció AGC d'entrada òptica ◆Tub amplificador GaAs de protecció contra sobretensions d'alta freqüència.◆ El disseny de baixa potència, la font d'alimentació de commutació d'alta eficiència garanteix una alta fiabilitat i una alta estabilitat de la font d'alimentació.La potència global...
  • ZBR103A RFoG ONU

    ZBR103A RFoG ONU

    CARACTERÍSTIQUES ■ Funció AGC ■ Funcionament en mode de ràfega ■ Tipus de làser: FP o DFB ■ Port de prova -20dB ■ Adaptador d'alimentació de 12 VCC ■ Indicadors LED per a aplicacions d'encesa, alimentació d'entrada i retorn Tx ■ Xarxes CATV, HFC ■ RF sobre vidre Descripció òptica compacta ZBR103A node és la plataforma ideal per utilitzar-se en xarxes FTTH i FTTB, que ofereix DOCSIS, veu, vídeo i servei de dades d'alta velocitat amunt i avall a través d'aplicacions FTTX.ZBR103A té control automàtic de guany i funció de mode de ràfega, compatible amb...
  • Receptor micro òptic FTTH ZHR13MC

    Receptor micro òptic FTTH ZHR13MC

    1.Característiques ●Recepció de potència òptica molt baixa.●Carcassa metàl·lica d'estampació en fred.●És subministrada per la font d'alimentació del Set-Top Box a través del port USB.● El senyal de RF es connecta al port d'entrada de tipus F del decodificador mitjançant un connector de tipus F, després s'instal·la al port d'entrada del descodificador.●El connector de tipus F és mètric o imperial (opcional).●La direcció de ZHR13MC pot ser de rotació de 360 ​​graus, espai d'instal·lació molt flexible.●L'adaptador òptic és FC/APC o SC/APC (opcional).●Segons tu...
  • Receptor òptic FTTH (filtre integrat)

    Receptor òptic FTTH (filtre integrat)

    El node òptic interior de la sèrie ZHR28 és un receptor òptic d'alt rendiment i alta fiabilitat.S'adopten detectors òptics d'un ampli rang dinàmic, realitzant la funció de control automàtic (AGC) del nivell de sortida de RF dels senyals d'entrada de potència òptica en un ampli rang dinàmic com -8dBm ~ + 2dBm en circuit.Característiques 1. L'ample de banda d'operació és de 87 ~ 1000 MHz.2. Sortida de senyal de RF de baix soroll unidireccional, és econòmica i pràctica.3. Té indicadors d'alimentació i potència òptica.4. Control òptic de guany automàtic...
  • Receptor micro òptic FTTH ZHR100L

    Receptor micro òptic FTTH ZHR100L

    1.Descripció general El mini node òptic ZHR100L té un alt rendiment, és bo en fiabilitat, despesa energètica baixa, volum petit i bo per a la xarxa de fibra fins al node/fibra a casa (FTTH).2.Característiques 1) Finestra de treball opcional de 1310nm i 1550nm 2) Freqüència 40MHz -1002MHz 3) Amplificador d'arsenur de gal·li utilitzat amb un bon índex de rendiment.4) Hi ha un port de sortida de radiofreqüència del sistema mètric (o sistema anglès) i un port d'alimentació de CC independent de 12V ~ 15V.5) Petita fosa d'alumini a pressió...
  • Receptor òptic FTTH incorporat WDM ZHR860MD

    Receptor òptic FTTH incorporat WDM ZHR860MD

    Visió general ZHR860MD és un receptor òptic d'alt rendiment i alta fiabilitat.S'adopten detectors òptics d'un ampli rang dinàmic, realitzant la funció de control automàtic (AGC) del nivell de sortida de RF dels senyals d'entrada de potència òptica en un ampli rang dinàmic com -10 ~ -3dBm en circuit.Característiques L'ample de banda d'operació és de 47 ~ 1000 MHz.Sortida de senyal de RF de baix soroll unidireccional, és econòmica i pràctica.Té indicadors d'alimentació i potència òptica.Funció de control de guany automàtic òptic (AGC).Amb PO...
  • Micro receptor òptic ZHR860MF

    Micro receptor òptic ZHR860MF

    Aplicació Fibra a la xarxa domèstica (FTTH).Característica Ús per fibra a xarxa domèstica.Carcassa sòlida d'alumini fos a pressió.Connector d'entrada SC/APC i sortida RF amb connector F femella.Amb indicador de potència d'entrada LED de 2 etapes.Interval de potència d'entrada -10~+3dBm Nivell de sortida 75~80dBuV.Funció AGC integrada.Amplificador de baix soroll fet amb tecnologia push-pull.Consum d'energia molt baix <2,0 W.Paràmetres Rendiment Unitat Índex Paràmetre òptic Longitud d'ona de funcionament nm 1550 Potència d'entrada dBm ...
  • Receptor de fibra òptica ZHR1000M FTTH

    Receptor de fibra òptica ZHR1000M FTTH

    El mini node òptic de l'esquema ZHR1000M té un alt rendiment, és bo en fiabilitat, despesa energètica baixa en volum i és bo per a la xarxa de fibra fins al node/fibra a casa (FTTH).Característiques •Freqüència 40MHz -1002MHz.• Amplificador d'arsenur de gal·li utilitzat amb un bon índex de rendiment.• Hi ha un port de sortida de radiofreqüència del sistema mètric (o sistema anglès) i un port d'alimentació de CC independent de 12V~15V.• Petita carcassa d'alumini fosa a pressió, amb una bella forma, bona per a ús domèstic.• Utilitzeu SC/...
  • Receptor de fibra òptica FTTH WDM

    Receptor de fibra òptica FTTH WDM

    Paràmetres Característica òptica CATV Longitud d'ona de treball nm 1260~1620 1540~1563 Longitud d'ona de passada nm 1310 i 1490 Aïllament del canal dB ≥40 1550nm i 1490nm Responsabilitat A/W ≥0,85 1310 i 1490 nm Potència de recepció 1490nm +2~-10 TV analògica (CNR>45dB) Pèrdua de retorn òptic dB +2~-20 TV digital (MER>29dB) ≥55 Connector de fibra òptica SC/APC LC/APC RF Característica Amplada de banda de treball MHz 47-1002...
12Següent >>> Pàgina 1/2