Cable de connexió

  • Cordó de connexió de fibra exterior FTTA CPRI

    Cordó de connexió de fibra exterior FTTA CPRI

    SM G657A1/G657A2 MM OM1/OM2/OM3/OM4 Recompte SX/DX/4C OD 7,0 mm Jaqueta LSZH Color Negre IL SM/UPC≤0,3db MM/UPC≤0,3db RL SM/UPC≥55 db MM/5UPC db Longitud Personalitza Longitud de branca Personalitza Connector LC/SC/FC/ST
  • Cordó de connexió dúplex LC a LC OM1

    Cordó de connexió dúplex LC a LC OM1

    · Compleix amb EIA/TIA 604-2 amb virola ceràmica per a xarxes de cablejat d'alta velocitat.· El cable imprès ajuda a aclarir i reconèixer diferents cables.· Ferrula Ceràmica Zirconia Optimum IL i RL.· El cable de fibra insensible a la flexió mostra un gran rendiment en resistència.· El paquet de cartró K=K ofereix la màxima protecció als vostres articles.Especificació Connector LC a LC Jaqueta OD 1.2/1.8/2.0/3.0mm Mode de fibra 62.5/125μm Color de la jaqueta Taronja Polit UPC a UPC Material de la jaqueta PVC (OFNR), ...
  • Cordó de connexió dúplex LC a LC OM2

    Cordó de connexió dúplex LC a LC OM2

    1. El producte adopta pins de ceràmica importats i importa cables de fibra òptica d'alta qualitat.2. Introduïu tecnologia de mòlta avançada i equips de mòlta estrangers per garantir la desviació del centratge de la fibra, el còncau de la fibra, la superfície de la fibra sense rascades i defectes i els paràmetres del radi de curvatura de la cara final de ceràmica compleixen els requisits estàndard.3. La pèrdua d'inserció és petita, la pèrdua de retorn és gran, la intercanviabilitat és bona, la inserció repetida i r...
  • Cordó de connexió dúplex LC a LC OM3

    Cordó de connexió dúplex LC a LC OM3

    · Compleix amb EIA/TIA 604-2 amb virola ceràmica per a xarxes de cablejat d'alta velocitat.· El cable imprès ajuda a aclarir i reconèixer diferents cables.· Ferrula Ceràmica Zirconia Optimum IL i RL.· El cable de fibra insensible a la flexió mostra un gran rendiment en resistència.· El paquet de cartró K=K ofereix la màxima protecció als vostres articles.Especificació Connector LC toLC Jaqueta OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm Mode de fibra 50/125μm OM3 Color de la jaqueta Aqua Polishing UPC a UPC Material de la jaqueta PVC (OFNR), O...
  • Cordó de connexió dúplex LC a LC OM4

    Cordó de connexió dúplex LC a LC OM4

    · Compleix amb EIA/TIA 604-2 amb virola ceràmica per a xarxes de cablejat d'alta velocitat.· El cable imprès ajuda a aclarir i reconèixer diferents cables.· Ferrula Ceràmica Zirconia Optimum IL i RL.· El cable de fibra insensible a la flexió mostra un gran rendiment en resistència.· El paquet de cartró K=K ofereix la màxima protecció als vostres articles.Especificació Connector LC a LC Jaqueta OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm Mode de fibra 50/125μm OM4 Color de la jaqueta Aqua Polishing UPC a UPC Material de la jaqueta PVC (OFNR), OFNP, LSZH Inserció...
  • Cordó de connexió dúplex MPO a LC dúplex OM3

    Cordó de connexió dúplex MPO a LC dúplex OM3

    Els cables Breakout MPO a LC són la millor opció per a xarxes de fibra d'alta densitat.Està dissenyat específicament per a aplicacions Ethernet ràpida, canal de fibra, centre de dades i Ethernet gigabit.Aquest cable d'arnès de 12 fibres s'utilitza per connectar (6) SFP+ a un panell adaptador MPO i un tronc MPO.Especificació Connector A MPO Femella (sense pins) Connector B LC UPC Mode de fibra dúplex OM3 50/125μm Longitud d'ona 850/1310nm 40/100G Distància Ethernet 100m a 850nm 10G Ethernet Dis...
  • Cordó de connexió MTP OM4

    Cordó de connexió MTP OM4

    El cable de fibra òptica insensible a la flexió multimode de 50/125 μm OM4 té menys atenuació quan es doblega o es retorça en comparació amb els cables de fibra òptica tradicionals i això farà que la instal·lació i el manteniment dels cables de fibra òptica sigui més eficient.També pot estalviar més espai per al vostre cablejat d'alta densitat en centres de dades, xarxes empresarials, sala de telecomunicacions, granges de servidors, xarxes d'emmagatzematge al núvol i qualsevol lloc on es necessiti cables de connexió de fibra.Aquest cable de fibra òptica multimode 50/125 OM4 és ideal per a co...
  • Cable Fanout MTP a LC 12 Fibres OM3

    Cable Fanout MTP a LC 12 Fibres OM3

    IL ultra baix d'1,0,35 dB amb connectors USCONEC, IL ultra baix de 0,15 dB amb connectors LC.2.La fibra Corning o YOFC està dissenyada per passar ISO, IEC, RoHS.etc. estàndards.El cable de fibra insensible 3.Bend mostra un gran rendiment en resistència.El paquet de cartró 4.K=K ofereix la màxima protecció als vostres articles.Especificació Connector A MTP Femení Connector d'elit B Mode de fibra LC 50/125μm OM3 Color de la jaqueta Aqua Polish Tipus PC a UPC Material de la jaqueta OFNR, OFNP, LSZH Pèrdua d'inserció...
  • Cordó de connexió dúplex SC a SC OM1

    Cordó de connexió dúplex SC a SC OM1

    · Compleix amb EIA/TIA 604-2 amb virola ceràmica per a xarxes de cablejat d'alta velocitat.· El cable imprès ajuda a aclarir i reconèixer diferents cables.· Ferrula Ceràmica Zirconia Optimum IL i RL.· El cable de fibra insensible a la flexió mostra un gran rendiment en resistència.· El paquet de cartró K=K ofereix la màxima protecció als vostres articles.Especificació Connector SC a SC Jaqueta OD 1.2/1.8/2.0/3.0mm Mode de fibra 62.5/125μm Color de la jaqueta Taronja Polit UPC a UPC Material de la jaqueta PVC (OFNR), ...
  • Cordó de connexió dúplex SC a SC OM2

    Cordó de connexió dúplex SC a SC OM2

    Aquest cable de connexió de fibra òptica multimode inclou un material de jaqueta d'alt rendiment, que té una vida útil més llarga per al seu ús.A més, té menys atenuació quan es doblega o es retorça en comparació amb els cables de fibra òptica tradicionals, fent que la instal·lació i el manteniment dels cables de fibra òptica sigui més eficient.Hi ha tres tipus d'opcions de material de jaqueta, inclòs PVC (OFNR), OFNP, LSZH i la gent podria tenir una millor opció segons les seves necessitats.L'aspecte brillant i taronja pot ...
  • Cordó de connexió dúplex SC a SC OM3

    Cordó de connexió dúplex SC a SC OM3

    · Compleix amb EIA/TIA 604-2 amb virola ceràmica per a xarxes de cablejat d'alta velocitat.· El cable imprès ajuda a aclarir i reconèixer diferents cables.· Ferrula Ceràmica Zirconia Optimum IL i RL.· El cable de fibra insensible a la flexió mostra un gran rendiment en resistència.· El paquet de cartró K=K ofereix la màxima protecció als vostres articles.Especificació Connector SC a SC Jaqueta OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm Mode de fibra 50/125μm OM3 Color de la jaqueta Aqua Polishing UPC a UPC Material de la jaqueta PVC (OFNR), OFNP, LSZH Inserció...
  • Cordó de connexió dúplex SC a SC OM4

    Cordó de connexió dúplex SC a SC OM4

    · Compleix amb EIA/TIA 604-2 amb virola ceràmica per a xarxes de cablejat d'alta velocitat.· El cable imprès ajuda a aclarir i reconèixer diferents cables.· Ferrula Ceràmica Zirconia Optimum IL i RL.· El cable de fibra insensible a la flexió mostra un gran rendiment en resistència.· El paquet de cartró K=K ofereix la màxima protecció als vostres articles.Especificació Connector SC a SC Jaqueta OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm Mode de fibra 50/125μm OM4 Color de la jaqueta Aqua Polishing UPC a UPC Material de la jaqueta PVC (OFNR), OFNP, LSZH Inserció...
12Següent >>> Pàgina 1/2