Transmissió CATV SAT-IF

  • Transmissor òptic Micro CATV i SAT-IF Sèrie ZST

    Transmissor òptic Micro CATV i SAT-IF Sèrie ZST

    Descripció Els mini transmissors òptics per satèl·lit de la sèrie ZST es poden dividir en ZST1310M (1310nm) i ZST1550M (1550nm) segons la diferència de longitud d'ona, la potència òptica de sortida és opcional de 0 a 10 dBm.Característiques 1. Dissenyat per a xarxes FTTH.2. Alta linealitat, adequat per a l'aplicació CATV i SAT-IF.3. Excel·lent linealitat i planitud.4.Fibra monomode amb gran pèrdua de retorn 5.Utilització de dispositius actius amplificadors de GaAs.6.Tecnologia de soroll ultra baix.7.Tamany més petit i instal·lació més fàcil.8.LED VERMELL f...
  • Transmissor òptic per satèl·lit i CATV (ZST9526)

    Transmissor òptic per satèl·lit i CATV (ZST9526)

    Descripció del producte El transmissor òptic per satèl·lit ZST9526 adopta làser DFB de papallona d'alta linealitat que es modula directament per transmetre senyal de 47-862MHz i 950 ~ 2600MHz en una sola fibra.Pot triar la longitud d'ona estàndard de l'ITU per al sistema DWDM per ampliar i actualitzar les xarxes.Es pot amplificar per EDFA i EYDFA per a un gran sistema FTTH.Pot ser compatible amb qualsevol tecnologia FTTx PON per realitzar la combinació de CATV, DVB-S, Internet i FTTH.Transmissor òptic per satèl·lit ZST9526...
  • Receptor òptic per satèl·lit i CATV integrat WDM

    Receptor òptic per satèl·lit i CATV integrat WDM

    Característiques 1. Amb detector òptic d'alta sensibilitat.2.És una plasmació d'alta tecnologia en productes d'enllaç de fibra de satèl·lit de banda L i CATV 3.Es pot rebre en una fibra òptica amb senyals digitals i analògics de satèl·lit i CATV de 47 ~ 2600MHz.4. Instal·lació senzilla;És convenient que l'usuari instal·li.5.Potència d'entrada de +0~-13dBm.6. Té una bona capacitat de resistència a les interferències electromagnètiques.7. Alt rendiment però baix preu.Paràmetres del diagrama Wa de treball òptic...
  • Receptor òptic per satèl·lit ZSR2600M

    Receptor òptic per satèl·lit ZSR2600M

    Característiques (1) Adopta un detector òptic d'alta sensibilitat com a component clau, sensibilitat de recepció de -8dBm (2) Carcassa d'alumini muntada a la paret.(3) Compatible amb FTTx PON Tech (4) Bona dissipació de calor (5) Per a xarxes HFC amb múltiples usuaris (6) Compatible amb FTTx PON Tech Paràmetre tècnic Índexs d'elements Observació Mínim Tipus Màx. Característiques òptiques Longitud d'ona de funcionament nm 1200 1600 Resposta A/W ≥0,9 Interval de potència òptica de recepció dB...
  • Receptor òptic per satèl·lit de banda L ZSR2600MD WDM integrat

    Receptor òptic per satèl·lit de banda L ZSR2600MD WDM integrat

    Resum del producte El receptor òptic de satèl·lit de banda L ZSR2600MD és el producte destacat que hem dissenyat especialment per a l'estructura de la xarxa domèstica de fibra FTTH/WDM.Amb carcassa petita, estructura de circuit intern compacta i raonable i excel·lents indicadors de rendiment.És la primera opció per a zones residencials i xarxa de fibra òptica domèstica.La longitud d'ona de funcionament de CWDM i RFTV incorporada és de 1550 nm.Passa 1310/1490 nm de longitud d'ona.Es pot connectar amb EPON, GPON i ONU.Característiques de rendiment ■ Per a...
  • Receptor òptic de CATV i satèl·lit

    Receptor òptic de CATV i satèl·lit

    Característiques 1. Amb detector òptic d'alta sensibilitat.2.És una realització d'alta tecnologia en productes d'enllaç de fibra de satèl·lit de banda L i CATV 3.Es pot rebre en una fibra òptica amb senyals digitals i analògics de satèl·lit i CATV de 47~2600MHz.4. Instal·lació senzilla;És convenient que l'usuari instal·li.5.Potència d'entrada de +0~-13dBm.6. Té una bona capacitat de resistència a les interferències electromagnètiques.7. Alt rendiment però baix preu.Paràmetres del diagrama Funcionament òptic...